Hoe regel ik de muziek in mijn horecazaak?

Bij welke muziekaanbieders kan ik terecht?
Je hebt besloten dat je bewuster muziek wil draaien in je horecazaak. Maar hoe regel je een installatie en hoe kom je aan de muziek? Een overzicht van de mogelijkheden en aanbieders.
 

Er zijn in Nederland verschillende aanbieders waar je terecht kunt voor muziek in je horeca-onderneming. Zij kunnen je adviseren over de mogelijkheden. Veelal bieden zij de apparatuur aan in combinatie met een abonnement. De prijs die je hiervoor betaalt, hangt af van het pakket dat je wil. Wil je elke maand 2.500, 5.000 of 10.000 nieuwe liedjes? Of wil je onbeperkt kunnen beschikken over de hele database van de aanbieder? Wil je een speler erbij kopen of leasen? Wil je de nieuwe muziek via internet, satelliet of anders aangeleverd krijgen?

Aanbieders
Een van de bekendste aanbieders in de horeca is Alcas. Ook kan je terecht bij Xenox, MusicPC.nl, The Music Marketeers of DJ-matic. Bij de meeste aanbieders moet je een offerte aanvragen. De prijs wordt dan aangepast op het pakket dat je wenst af te nemen.

Meer dan 4000 praktische
antwoorden op ondernemersvragen

 
Laatste wijziging
3 mei 2011
 
 
U heeft Flash player 8+ and JavaScript nodig om dit filmpje te bekijken.

Get Adobe Flash player

Waarom zou ik kiezen voor online muziek in mijn zaak?

Wat zijn de voor- en nadelen van het gebruik van online muziek? We vroegen het een ondernemer en een expert.