Mkb blij met voorstel nieuwe aanbestedingswet

Meer kansen voor kleine ondernemers
De voorstellen voor een nieuwe aanbestedingswet die morgen in de Tweede Kamer worden besproken, kunnen rekenen op goedkeuring van voorzitter Hans Biesheuvel van MKB-Nederland.
 

Maximaliseer je kansen op gunning bij een aanbesteding

Is jouw bedrijf al klaar om succesvol mee te dingen aan een aanbesteding?
Benieuwd naar hoe jij je kansen vergroot op het... méér...
Prijs
110,-
uurtarief
ex. 19% btw
door: Redactie MKB Servicedesk - 14 feb 2012

De bedoeling van de nieuwe aanbestedingswet is dat kleine ondernemers meer kans hebben op opdrachten van de overheid. Ook moet de wet voorkomen dat er onnodig zware eisen gesteld worden aan bedrijven die een opdracht willen bemachtigen.

 

'Ook voordeel voor overheid'

Hans biesheuvel: "Het gaat er niet om dat de overheid meer geld uitgeeft, maar dat je daar als ondernemer een eerlijke kans op maakt." Biesheuvel wijst erop dat deze wet ook voor overheden de procedure verheldert: "Voor veel inkopers is aanbesteden lastige materie. Deze nieuwe voorstellen geven inkopers richting." 

 

Bron: MKB-Nederland

Redactie  MKB Servicedesk

Redactie MKB Servicedesk

Meer dan 4000 praktische
antwoorden op ondernemersvragen

 
Laatste wijziging
14 feb 2012
 
 
Je naam
E-mailadres
Mijn mening